Switchit w Esports Performance Center

Switchit x EPC – współpraca przy największym centrum E-sportowym w kraju!

 

Najlepsi współpracują z najlepszymi!  W e-sporcie ważnych jest wiele czynników, które wpływają na formę i sukces zawodników: niezawodny sprzęt o mocnej konfiguracji, dobre warunki do trenowania, skupienie, umiejętności i wiele innych.

Wykorzystując nasze doświadczenie i pasję stworzyliśmy w Switchit największą i najmocniejszą w Polsce flotę komputerów gamingowych, wykorzystywaną przez zawodników organizacji e-sportowych oraz organizatorów turniejów. Nasze jednostki można było zobaczyć na IEM EXPO w strefie Lotto Free2Play, korzystano z nich na turniejach LAN, a także w finale Projektu ARRMY. Na co dzień trenują na nich dywizje Izako Boars, profesjonalni e-sportowcy, a także influencerzy.

Teraz możemy z dumą ogłosić, że komputery Switchit zasilą Kinguin Esports Performance Center oraz Kinguin Esport Lounge. EPC to największy i najnowocześniejszy ośrodek e-sportowy w Polsce i Europie, goszczący wybitne drużyny z całego świata. Na ponad 2000 m2 znajdują się w pełni wyposażone sale treningowe, sypialnie dla drużyn, pokoje wypoczynkowe, własna kuchnia, pokój fizjoterapii, sale konferencyjne oraz siłownia. To najlepsze miejsce na bootcampy oraz treningi, przygotowujące do turniejowych zmagań.

Partnerstwo pomiędzy Switchit oraz EPC gwarantuje wszystkim klientom i gościom Esports Performance Center możliwość grania i trenowania na najwyższej jakości konfiguracji powered by ASUS, stworzonej specjalnie na potrzeby profesjonalnych rozgrywek e-sportowych. Komputery Switchit to potężne jednostki z procesorami Intel Core i9-9900KF, 16 GB RAMu, kartami RTX 2070 Super oraz kieszeniami hot swap, pozwalającymi w ułamku sekundy wymienić dysk ssd. Klienci EPC będą otrzymywać własne dedykowane dyski SSD, pozwalające grać w każdym miejscu i wymieniać sprzęt bez konieczności kopiowania danych.  

Pierwsza drużyna, która miała okazję ćwiczyć na sprzęcie Switchit to Illuminar Gaming, który podczas bootcampu zdobył Mistrzostwo Polski w Counter-Strike: Global Offensive, potwierdzając, że warunki i jakość sprzęt jest niezwykle ważna w profesjonalnych rozgrywkach. Wcześniej na naszych komputerach mistrzostwo polski Rainbow Six zdobyła dywizja Izako Boars.

Rozpoczęcie współpracy to także pole do dalszego rozwoju zarówno EPC, jak i Switchit, poprzez wspólne projekty przybliżające graczom świat esportu, a zawodowcom możliwość potrenowania w najlepszych warunkach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do nowego biura Switchit, mieszczącego się na ulicy Poleczki 31A, w budynku Kinguin Esports Performance Center. Od teraz jesteśmy bliżej wszystkich graczy, razem z EPC wyznaczając nową jakość gamingu.  

Jeśli chcesz poznać nasze najlepsze konfiguracje sprzętowe dla graczy, zapraszamy tutaj.