akcesoria stworzone

dla graczy

Poznaj nasze niezastąpione sojusze, dzięki którym wszystko będzie współgrać idealnie.

nasze

akcesoria 

Poznaj dodatki, które możesz dobrać do wynajmowanych PC:

BENQ XL Zowie

Seria Monitorów BenQ ZOWIE XL to premierowe monitory e-sportowe dla zawodników PC, tak skonstruowane, aby zapewnić płynne i elastyczne doświadczenie gry i przekazać przesłanie, że "Gaming tkwi w szczegółach".

Logitech StreamCam

Nieskazitelna jakość obrazu, dwa mikrofony skierowane do przodu, wszechstronne opcje montażu i złącze USB-C sprawiają, że StreamCam świetnie nadaje się do transmisji obrazu na żywo na ulubione platformy do streamowania. Kamera Logitech StreamCam wykorzystuje szybkie i niezawodne połączenie USB typu C, aby zapewnić wydane przesyłanie wideo. 

ASUS TUF Gaming K5

Klawiatura TUF Gaming K5 zapewnia bezkompromisową wydajność i wyjątkową wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu przełączników TUF Gaming Mech-Brane (mechaniczno-membranowych), które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonale wyczuwalnych reakcji za każdym naciśnięciem klawisza, możesz przygotować się na całkiem nowe wrażenia gamingowe. 

SPC GEAR Tournament Kailh

SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red RGB to niewielka, bo skrócona o blok numeryczny, klawiatura mechaniczna stworzona z myślą o graczach. Zastosowane przełączniki Kailh Red – dzięki ultraszybkiej reakcji na wciśnięcie klawisza – zapewniają przewagę w grach, szczególnie tych, w których czas reakcji jest kluczowy.

ASUS TUF Gaming M5

Ergonomiczna mysz gamingowa dla graczy prawo- i leworęcznych, czujnikiem optycznym klasy gamingowej, wyjątkowo wytrzymałymi przełącznikami Omron (do 50 milionów kliknięć), trwałą powłoką ochronną oraz oświetleniem Aura Sync RGB.

SPC Gear Gaming Mouse

Ultralekka myszka dla wymagających graczy SPC Gear LIX waży 59 g. Specjalna konstrukcja korpusu myszki LIX to struktura plastra miodu, poprawiająca komfort termiczny dłoni. To jest właśnie trzon świata profesjonalnego gamingu, który wraz z myszką SPC Gear LIX stoi na wyciągnięcie Twojej ręki!

SPC Gear VIRO

SPC Gear VIRO to przewodowe i wokółuszne słuchawki dla graczy z dynamicznymi przetwornikami i odpinanym mikrofonem. Precyzyjne ujęcie szczegółów i kierunku w grach, skupienie się na detalach takich jak kroki wirtualnego przeciwnika, a także szeroka scena to najważniejsze cechy akustycznego dostrojenia słuchawek VIRO. 

SPC Gear SR600 BK

Wytrzymały i wygodny fotel kubełkowy o klasycznie czarnej kolorystyce. O wysoki komfort codziennego użytkowania dba wysokiej jakości skórzane obicie (PU), jak również wyjątkowo szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D.

SPC Gear GD700E

Biurko z przestronnym blatem, o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, z możliwością elektrycznego dostosowania wysokości do potrzeb użytkownika. Szeroki i głęboki blat pozwala ustawić wiele akcesoriów oraz peryferii komputerowych, w tym szeroką podkładkę pod mysz, pełnowymiarową klawiaturę, a nawet kilka monitorów.

Chcesz porozmawiać o ofercie wynajmu? A może poszukujesz produktu, którego jeszcze nie ma na naszej liście? 

porozmawiajmy